به گزارش traxtorchi.ir به نقل از سایت ورزش سه - رسول خطیبی بعد از شکست مقابل پدیده تهدید به کناره گیری از تراکتور کرد و هواداران را به خشمگین شدن از مدیریت باشگاه تشویق کرد در ادامه مطلب مصاحبه وی را می توانید بخوانید !

رسول خطيبي در کنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي با تراکتور ادعا کرد که سهل انگاري مديريت باشگاه باعث شده که تيم مشکل داشته باشد.
خاو ادعا می‌ کند که تمام بازیکنان از مشکلات تیم خبر داشتند: خدا را شکر تمام بازیکنان و مردم تبریز از مشکلات خبر دارند و به خاطر من خبرها به بیرون درز نکرد. حالا همه چیز را می‌ گویم تا مدیران تیم به فکر مشکلات تیم باشند. اگر سردار کریمیان به من قول نمی‌ داد بعد از بازی با ملوان همه حرف هایم را می‌ زدم.
خطیبی با طعنه به کارنامه غیرورزشی نظمی گفت: آقای نظمی من بازیچه دست شما نیستم و مثل شما نیستم که در ورزش نبوده باشم. 25 سال در فوتبال زحمت کشیده ام و خوب این ورزش را می‌ شناسم. ادامه مطلب | 15نظر نوشته شده | 08/20/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 سيل پيام‌ها و تماس‌ها به سوي مهاجم برزيلي

کرماني‌ها ادينهو را فراموش نکرده‌اند!
لوسيانو ادينهو که اکنون حسابي نزد هواداران تراکتور محبوب شده و با آنها رابطه خوبي دارد هنوز هم از ياد طرفداران مس‌کرمان بيرون نرفته و اين را مي‌شود از تماس‌هايي که از جانب کرماني‌ها با او گرفته مي‌شود فهميد. البته در تماس‌ها و پيامک‌هاي ارسالي گاهي لحن خوشي ديده نمي‌شود و همين قضيه باعث شده مهاجم برزيلي يکي، دو روزي تلفن همراه خود را خاموش کند و در آرامش کامل به تمرين کردن بپردازد. به هر حال ادينهو همانطور که مورد توجه کرماني‌ها قرار گرفته بود در همين سه هفته برگزار شده در ليگ چهاردهم، محبوب تراکتوری ها شده است. محبوبيت هم گاهي دردسر مي‌سازد ديگر.


بيکاي: نيامده‌ام تبريز که گردش و تفريح کنم!
ديتمار بيکاي درباره وضعيتش در تراکتورسازي مي‌گويد: من يک ماه است که به تراکتورسازي پيوسته‌ام و در اين مدت به اين نتيجه رسيده‌ام که تراکتورسازي تيم بزرگي در ايران است. ما در ليگ شروع خوبي داشتيم و اينکه با هفت امتياز جزو دو تيم صدر جدول هستيم. اين پتانسيل را هم داريم که در پايان ليگ به عنوان قهرماني دست يابيم. مدافع آلبانيايي تيم تبريزي در خصوص نيمکت‌نشيني در تراکتور ادامه مي‌دهد: تراکتورسازي 22 بازيکن دارد که هر يک از آنها امکان حضور در ترکيب اصلي را دارند و من نيز که در سه رده ملي براي کشورم بازي کرده‌ام وبا سه بازي ملي و چهار عنوان قهرماني در ليگ آلبانيا، اينجا آمده‌ام تا بازي کنم نه اين که به گردش و تفريح بروم. او در مورد بازي با پديده اضافه مي‌کند: ما براي ديدار با پديده بايد مسافت طولاني را طي کنيم، بنابراين بايد به گونه‌اي مقابل اين تيم ظاهر شويم تا از اين سفر با دست پر برگرديم. پس مي‌رويم تا پديده را در خانه‌اش شکست داده و در بازي‌هاي آينده نيز به اين پيروزي‌ها ادامه دهيم. بيکاي در آخر مي‌گويد: من در تراکتورسازي مشکلي ندارم. رفتار بازيکنان با من خيلي خوب است و به من کمک مي‌کنند. از اين که به اين تيم آمده‌ام، خوشحالم. من براي بازي آماد‌ه‌ام و منتظرم تا مربي تيم به من بازي بدهد. | 5نظر نوشته شده | 08/19/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 1391شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ...

روز سیاه آذربایجان
بیش از ۳۵۰ کشته و صدها زخمی و هزاران بی‌ خانمان
زلزله در سرزمینی ، به نام آزربایجان !
آزربایجان بیدار است و فراموش نخواهد کرد ...


فراموش نخواهد کرد سرمای شدید زمستان 91 را ...
صدای آژیر آمبولانس‌هایی‌ که شب تا صبح ‌جاده اهر تبریز را صدها بار رفتند و آمدند
چادر های سرد ...


و سیاه ترین روز سرخ ترین ورزشگاه دنيا
ورزقان!!!!! اهر!!!! هریس!!!!

معادن مس و ورزقانِ بدونه بیمارستان

برای شادی روح آن عزیزان از دست رفته........... فاتحه


منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir - خلیل غلامی ؛ با گذشت بیش از یک روز از حادثه دلخراشی که همه ی ما را در سوگ عزیزانمان عزاردار نمود، کماکان بر آمار مجروحین و فوت شدگان زلزله ی نسبتا شدید اهر، ورزقان، هریس افزوده می شود، با کمال تاسف در پوشش بسیار نامناسب و سطحی این سوانح از سوی صدا و سیما، این گزارش تصویری برای نشان دادن عمق فاجعه در سایت قرار می گیرد تا شاید کمک رسانی به این مردم بی پناه جدیت بیشتری به خود بگیرد.

ادامه مطلب | 12نظر نوشته شده | 08/12/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 به گزارش سایت تراختورچی دات آی آر - روز چهار شنبه محمد ابراهیمی بازیکن محبوب هواداران تراکتور به در خواست یک بیمار 11 ساله مبتلا به سرطان به بیمارستان کودکان تبریز رفت و صحنه های به یاد ماندنی برای این عزیزان ساخت.

ادامه مطلب | 10نظر نوشته شده | 08/08/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 منبع: اختصاصی Traxtorchi.ir - به گزارش خبرنگار تراختورچی دات آی آر، لوسیانو ادینیو که در زمان سرمربیگری تونی اولیویرا مورد توجه این مربی جهت حضور در بازیهای آسیایی قرار گرفته بود، سر انجام پس از کش و قوس های فراوان و اعلام حضور و پس از آن اعلام منتفی شدن حضور ادینیو در تبریز سرانجام با خواست خود ادینیو و هماهنگی مترجم ترک زبان ایشان با باشگاه تراکتورسازی عقد قرارداد رسمی با ایشان صورت گرفت. در این بین در گفتگویی کوتاه با مترجم وی در مورد فرایند حضور ادینیو در تبریز پرسشهایی داشتیم که در ادامه ی مطلب مشروح این گفتگو را مطالعه می فرمایید.

ادامه مطلب | 17نظر نوشته شده | 08/02/14
کلمات کلیدی:
بفرستید به:
                 
برو به صفحه       >>