مهمان گرامی خوش آمدید ! برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید .
مهمان گرامی خوش آمدید ! برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید .


ما را در گوگل محبوب کنید:{GOOGLEPLUSONE}
|
سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:مقابل فجر خوب بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم و ناراحتم چرا نبردیم.
مجید جلالی در گفت و گو با اوج درباره مصاحبه دلفکار،عضو و سخنگوی هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد:در جریان این صحبت ها نیستیم.سعی می کنم تمرکزم روی تیم باشد.زیاد مایل نیستم درباره این اتفاقات و حواشی صحبت کنم.
وی درباره اینکه آیا در تراکتورسازی تحت فشار است گفت:در هر سطح فوتبال فشار وجود دارد.طبعا در این سطح مشخص است فشار زیاد است.باید دنبال راهکار بود و کار کرد.
سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی این تیم انتظارات هواداران را برآورده می کند اظهار داشت:من برای پاسخ به این پرسش یک پیشنهاد دارم.بازی فجر با سپاهان را ببینید.بعد بازی این تیم مقابل تراکتورسازی را نظاره کنید.ببینید فجر در روز بازی با سپاهان با فجری که مقابل ما بازی کرد چقدر فاصله و تفاوت داشت.فجر مقابل سپاهان چند موقعیت گل داشت اما در برابر ما یک فرصت هم نداشت.آیا این نشان از کیفیت بازی ما ندارد؟
وی افزود:با این وجود می پذیرم باید در کنار تمریناتمان در بحث تمام کنندگی هم اقدامات موثری انجام بدهیم.مقابل فجر خوب بازی کردیم و شایسته پیروزی بودیم و ناراحتم چرا نبردیم.
جلالی که در لیگ سوم حرفه ای با پاس قهرمانی را جشن گرفت درباره تفاوت های این تیم با تراکتور فعلی گفت:اتفاقا شرایط آن تیم با تراکتورسازی خیلی نزدیک به هم هست.سال 82 در دور رفت مشکلات فعلی را داشتیم.پاس تیم خوبی بود که همه انتظار قهرمانی داشتند.
سرمربی تراکتورسازی افزود:آن زمان هم مثل الان قدم به قدم پیش رفتیم.اولین بار در دور برگشت به صدر رسیدیم و در نهایت قهرمان شدیم.به نظرم در تراکتورسازی 92،پاس 82 است.
جلالی درباره اینکه احتمال دارد سایپا هم مقابل تراکتورسازی رو به بازی دفاعی بیاورد کار این تیم به مشکل بخورد گفت:برای این مساله دنبال راهکار هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم دست پر از زمین خارج شویم.حتما از تجاربی که در این چند هفته در این باره کسب کردیم استفاده می کنیم.
{TAGS}
{XSHARE}

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup

دیدار بازی آینده

ملوان
محل برگزاری: یادگار امام تبریز
ساعت: 15:30 | زمان: جمعه 10 بهمن