مهمان گرامی خوش آمدید ! برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید .
مهمان گرامی خوش آمدید ! برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید .


ما را در گوگل محبوب کنید:{GOOGLEPLUSONE}
|
منبع: اختصاصی Traxtorchi- با توجه به محرومیت مصطفی اکرامی احتمال حضور "حبیب گردانی"بازیکن بومی تراکتورسازی در ترکیب اصلی تیم قوت بیشتری گرفت؛با این انگیزه خواندن اولین مصاحبه ی سایت تیراختورچی دات آی آر با حبیب گردانی خالی از لطف نباشد.
حبیب گردانی ابتدا از معرفی مختصر خود شروع کند ؟

من متولد سال 1362 در تبریز هستم همانند اکثر بازیکنان، فوتبالم را از زمین های خاکی محلات شروع کردم اولین حضور حرفه ام از سال 85 در باشگاه شهرداری تبریز بود و حدود 6 سال برای این تیم بازی کرده ام و هیچ موقع احساس غروری را که با صعود این تیم به عنوان دومین نماینده آذربایجان به لیگ برتر را فراموش نخواهم کرد.

احساس خودتان مبنی بر حضور در پرطرفدارترین تیم حال حاضر لیگ برتر را بیان کنید ؟

اول از همه باید از مسولین و کادر فنی تیم شهرداری تبریز تشکر کنم چرا که چندین سال متوالی در شادی ها و غمهای این باشگاه شریک بوده ام و آرزوی موفقیت برایشان بکنم ، این تشکر بی رابطه با حضورم در تراکتور سازی نیست چون دوست دارم که در غالب هر کدام از تیمهای آذربایجان که هستم برای موفقیت آن تلاش کنم. بازی کردن برای تراکتورسازی آرزوی هر فوتبالیستی می باشد و برای بازیکنان بومی لذت بیشتری دارد.


برای اولین بار در ترکیب تراکتورسازی قرار خواهید گرفت،نظرتان چیست ؟

می خواهم از اول با هواداران ، رو راست وصادق باشم ... بی صبرانه منتظر این روز بودم و امید وارم بتوانم برای موفقعیت تیم موثر باشم ...""بیشتر از این کلمات قدرت انتقال احساس غرورم را ندارند""

تمرینات را چگونه پیگری کرده اید؟

تمامی بازیکنان در این هوای سرد زمستانی از جان مایه گذاشته اند و من هم در کنار دوستانم تمام تلاشم را میکنم تا به شرایط ایده ال برسم .در تمرینات تمام تمرکزم را برای پیاده سازی نظر کادر فنی و سرمربی به کار گرفته ام .

با توجه به محرومیت اکرامی و حضور شما در ترکیب اصلی ، رابطه شما با هم پستی خود چگونه است ؟

با تمامی بازیکنان رابطه خوبی دارم و الخصوص با مصطفی اکرامی که یکی از بازیکنان خوش نام و باشخصیت تراکتورسازی است.هیچ فرقی نمیکند کدام یک در ترکیب باشیم مهم این است که به تیم کمک کنیم. امیدوارم جای خالی اکرامی را به خوبی پر کنم و از توانایی هایم به نحو احسنت استفاده کنم .

هواداران تراکتور همیشه خواهان بازیکن بومی هستند؛ شما به عنوان بازیکن بومی با چه هدفی در تیم تراکتورسازی ظاهر خواهید شد؟

هواداران تراکنور بی نظیر هستند و همیشه خواهان بهترین ها بوده اند. بنده خودم در رأس امور ورزشی دوست دارم ابتدا از لحاظ شخصیتی و انظباطی به نمره قابل قبولی برسم و در مرحله ی بعد بتوانم با تعصب و جنگندگی در مسطتیل سبز جواب گوی انتظارات هواداران از یک بازیکن بومی را باشم .

مهم ترین علت موفقییت تراکتورسازی ؟
مهمترین علت هواداران هستند که عاشقانه تیم شان را حمایت میکنندو در هر شرایطی بدون حاشیه حامی معنوی تیم بوده اند. البته نباید از زحمات مدیریت و کادر فنی چشم پوشی کنیم چرا که هیچ مجموعه ای بدون وحدت و هماهنگی به موفقییت نمی رسد.

تونی الیویرا ؟؟

بدون شک بهترین و با شخصیت ترین مربی خارجی است که در لیگ برتر کشورمان فعالیت میکند.به شخصه از موقعیتی که برایم پیش آمده تا با این مربی کارکشته و باتجربه کار کنم خوشحال هستم .

بعضی از بازیکنان از عدم موفقییت تونی در امر مدیریت حرف میزنند نظر شما چیست ؟

به هر حال هر بازیکنی برداشتی از کارکرد سرمربی تیم را دارد؛ باید به این هم فکر کنیم که سرمربی تیم از یک فرهنگ مدیریت اروپایی به کشور ما آمده است و نیاز به زمان دارد تا با فرهنگ ما بیشتر آشنا شود این ما هستیم که باید تا آنجایی که مقدور است خودمان را برای پیشرفت آماده کنیم .

رابطه ی سرمربی با هواداران را چگونه ارزیابی میکنید ؟

هواداران تراکتور فوتبال شناس هستند و هنگامی که حرکات تونی را در تمرینات و طول بازی در کنار زمین مشاهده میکنند به این باور رسیده اند که الیویرا با قدرت وتعصب مثال زدنی به کار خود ادامه میدهد.

اکثر فوتبال دوستان آذربایجان از خرید شما به عنوان جایگزین حاج صفی یاد میکنند آیا میتوانید جای خالی او را پرکنید؟

به عنوان یک هوادار تراکتور از احسان حاج صفی تشکر میکنم که در این مدتی که با پیراهن تراکتور وارد زمین شد همیشه با غیرت بازی کرد امید وارم همیشه سالم و سر افراز باشند.جواب منطقی این است که حاج صفی یکی از بازیکنان ملی پوش تراکتور بود و تجربیات زیادی داشت ولی من هم به عنوان یک بازیکن بومی این قول را به هواداران می دهم که برای موفقعیت تیم از جان و دل تلاش خواهم کرد و از موقعیت های حضورم در ترکیب بهترین استفاده را خواهم کرد تا توانایی های فنی خود را در پیشبرد اهداف قهرمانی باشگاه به نمایش بگذارم .

پیش بینی شما از بازی فردا مقابل نفت آبادان ؟

نفت آبادان در چند هفته ی اخیر نتوانسته خوب نتیجه بگیرد و فردا شاهد انگیزه متفاوتی از سوی بازیکنان این تیم خواهیم بود چرا که در مقابل نائب قهرمان فصل پیش صف آرایی خواند کرد و از همه مهمتر میخواهند انتقام باخت نیم فصل اول را بگیرند ولی باید به این امر هم توجه داشته باشند که تیم تراکتورسازی برای برد وارد زمین خواهد شد بازیکنان تراکتور در تمامی مسابقات به قصد پیروزی پا به میدان میگذارند و انشالله با کمک هواداران و نظر لطف پروردگار و ائمه اطهار فردا با دست پر از آبادان برمیگردیم .

سوال پایانی ؛ نظر حبیب گردانی راجع به هواداران تراکتور!!!!


با کمی تامل ...

قبل از این که خودم را بازیکن تراکتور سازی بدانم ، من هم یکی از میلیونها عاشق دو آتیشه ی تراکتور هستم فقط با این تفاوت که افتخار حضور در "سکوی سبز" آنهم با پیراهن سرخ تراکتورسازی را دارم ...قول میدهم که تا آنجایی که بتوانم از نام وآوازه ی بازیکن بومی دفاع کنم .
LAN_THEME_20
{TAGS}
{XSHARE}

You must be logged in to make comments on this site - please log in, or if you are not registered click here to signup

دیدار بازی آینده

ملوان
محل برگزاری: یادگار امام تبریز
ساعت: 15:30 | زمان: جمعه 10 بهمن